E-Ticaret Yapmak için Neye İhtiyacınız var?

E-ticaret konsept olarak çok geniş bir kavram. Ürününüzü ya da hizmetinizi nereden satacağınıza, kime satacağınıza ya da nasıl satacağınıza kadar bir çok değişken ve karar ile dolu bir kutudur.

Hacminiz ne olursa olsun, seviyenize uygun bir e-ticaret yapısından uzak olmak artık bahanesi olabilecek bir durum değil. 2020’de başlayan pandemi ile birlikte her iş kolu e-ticaret payına sahip olma amacıyla yola çıktı. Ancak binlerce kurulan bu internet siteleri ya da e-ticaret işletmelerini başarılı olan küçük dilimden ayıran şey nedir? Neden bir kısım başarılı olurken aynı hizmeti sağlayan diğer işletmeler yolun yarısında kalıp başarısızlıkla sonuçlanır?

Küçük, orta ve büyük işletmelerin izlemesi gereken yollar, kullanması gereken teknolojiler değişiklik gösterir. Bu sistemleri bilmek ve bunlara göre yapılanmak ile bu sistemleri ne zaman yükselteceğiniz ise ayrı bir iş konusudur.

Bir e-ticaret ekosistemi. Tedarik, lojistik, pazarlama, ve satış sonrası destek gibi zaman gruplarına bölünebilir. Burada hizmetinizin ya da ürününüzün zaman yolculuğunu izleyerek her aşamasında size en uygun çalışma standartlarını geliştirmeniz gerekmektedir. Her zaman bölümünün onlarca küçük detaya bölünebileceği bir konuda tek başınıza yol almak sizi korkutabilir ya da bütün detaylarda kaybolabilirsiniz de. Bu nedenle birçok perakende ve toptan işlerimizden edindiğimiz bilgilerle Türkiye ve yurtdışındaki tecrübelerimizi size katmaya çalışıyoruz.

Tüm alanlarda, üç yüz altmış derece hizmet ile e-ticaret geleceğinize yön vermenizde yardımcı olabiliriz.

LET’S WORK TOGETHER

Sizler için en iyi çözümleri tasarlayıp uygulamaya başlayalım.